Правові застереження 


Правові застереження

Жодних гарантій і відповідальності

У той час як компанія ТОВ "Бауш Хелс Україна" докладає великих зусиль для включення точної й актуальної інформації, ми не робимо ніяких заяв або гарантій, явних або таких, що маються на увазі, щодо точності або повноти інформації, представленої на цьому веб-сайті, і відмовляємося від будь-якої відповідальності за використання цього сайту або будь-якого сайту, пов’язаного з ним. Компанія ТОВ "Бауш Хелс Україна" може змінити цей сайт у будь-який час без попереднього повідомлення, але не несе жодної відповідальності за його оновлення. Усі користувачі погоджуються з тим, що весь доступ і використання цього веб-сайту і будь-якого сайту, пов’язаного з цим сайтом і його змістом, здійснюється на їхній власний ризик. Ні компанія ТОВ "Бауш Хелс Україна", ні будь-яка інша сторона, яка бере участь у створенні, розробці або наданні доступу до цього веб-сайту або будь-якого веб-сайту, пов’язаного з цим сайтом, не несе жодної відповідальності за будь-які прямі, випадкові, наслідкові, непрямі або штрафні збитки, що виникають в результаті доступу, використання або неможливості використання цього веб-сайту або будь-якого веб-сайту, пов’язаного з цим сайтом, а також за будь-які помилки або упущення в його змісті.

Жодних пропозицій і прохань

Інформація, представлена на цьому веб-сайті, не є пропозицією або проханням покупки або продажу, торгівлі або будь-якої угоди з будь-якими цінними паперами компанії ТОВ "Бауш Хелс Україна". Інвесторам не слід покладатися на цю інформацію при прийнятті інвестиційних рішень.

Прогностична інформація

Ця сторінка може містити прогностичну інформацію. Така інформація схильна до безлічі істотних невизначеностей, включно з науковими, діловими, економічними та фінансовими чинниками, і тому фактичні результати можуть істотно відрізнятися від представлених.

Посилання

Посилання на сторонні сторінки надаються тільки для зручності. Ми не висловлюємо ніякої думки про зміст будь-яких сторонніх сторінок і прямо відмовляємося від будь-якої відповідальності за всю інформацію третіх осіб і її використання.

Товарні знаки

Усі згадані товарні знаки належать або ліцензовані членам групи компаній ТОВ "Бауш Хелс Україна".

Авторське право

Веб-сайт компанії ТОВ "Бауш Хелс Україна" та інформація, яка міститься на ньому, носять виключно інформаційний характер. Будь-яке відтворення, передача або інше використання суворо заборонено. Запит на дозвіл відтворення будь-якої інформації, яка міститься на цьому веб-сайті, повинен бути адресований адміністратору компанії ТОВ "Бауш Хелс Україна".