Про Нас 


Про Нас

Візія

Ми прагнемо бути надійним партнером у галузі охорони здоров'я.

Місія

Покращуємо життя людей, надаючи якісні медичні препарати.

Місія Bausch Health основується на п’яти фундаментальних засадах – керівних принципах, які є основою успіху та майбутнього зростання. Вони формують основний вектор розвитку компанії та є базовими інструментами для вирішення будь-яких завдань.

  • Результати якісної медичної допомоги: ми прагнемо надавати високоякісні продукти та послуги, що відповідають потребам лікарів та пацієнтів. Основа всього, що ми робимо – безпечні та ефективні продукти.
  • Орієнтація на клієнта: ми оцінюємо себе та свої дії через призму наших клієнтів і пацієнтів. Ми будуємо міцні відносини з клієнтами, надаючи якісні продукти та послуги.
  • Інновації: Інновації мають важливе значення, ми шукаємо нові шляхи та постійно визначаємо можливості для проектування, розробки та просування креативних, етичних рішень, які є своєчасними та ефективними.
  • Ефективність: максимальна увага та ефективність дають нам змогу підвищувати продуктивність на кожному етапі роботи, покращуючи результати та формуючи цінність продукту.
  • Люди: Наші співробітники щодня прагнуть покращити життя людей. Вони є запорукою успіху організації. Ми створюємо та утримуємо сильну команду, заохочуємо та винагороджуємо досконалість та створюємо можливості для розвитку.

Цінності

Відповідальність

Прийняття особистої відповідальності за наші дії та зосередження на пошуку рішень і досягненні результатів. Ми виконуємо свої обіцянки та зобов’язання.

Швидкість

Швидке реагування на зміни у внутрішньому та зовнішньому середовищі, без втрати динаміки чи бачення

Сміливість

Рішуче діяти, сміливо керувати, уявляти та шукати нові можливості для майбутнього. Ми відстоюємо те, що є правильним, та підтримуємо інших, хто це робить.

Цілісність

Ведення бізнесу з дотриманням найвищих стандартів професійної поведінки та етики. Ми є прозорими, чесними, етичними та справедливими у всіх взаємодіях; люди знають, що ми дотримуємось свого слова.

Командна робота

Досягнення спільних цілей через відкрите та чесне спілкування. Ми виявляємо турботу та підтримку один до одного.

Орієнтація на результат

Постійне досягнення необхідних результатів, дотримання термінів, стандартів якості та продуктивності.